Hlavní program se odehrává na okruzích, které měří lehce přes 5km (ca. 5 250m), které si při půlmaratonu běží 4x. Nevěříte-li si na půlmaraton, stejně radosti jen za kratší dobu si můžete dopřát na 10 či 5km distanci. Trať je poměrně hravá, střídají se lesní stezky se šotolinovými cestami, které jsou v zimních měsících udržované jako lyžařské...

Půlmaraton je výzvou pro mnoho běžců a běžkyň nehledě na jejich výkonnost. Trénink ale určitě nepodceňujte, na tuto vzdálenost je již mnohem více potřeba trénovat vytrvalost, ale stále je třeba zařadit i trénink rychlosti. Netroufnete si v Trutnově na půlmaraton, přihlašte se na 10 či 5km.

Dovolujeme si oslovit všechny sportovní nadšence a pozvat je na již pátý ročník ABB Trutnovského půlmaratonu, který se bude konat v termínu 9. 6. 2018.

Rádi bychom pozvali děti a mládež na 6. ROČNÍK KASPER TRUTNOVSKÝCH KEMPŮ. Sportovní kempy letos proběhnou ve třech na sebe navazujících termínech v červenci - srpnu v Trutnově.

Již od roku 1955 se koná jeden z nejtěžších a nejstarších závodů po krkonošských hřebenech, závod hlídek. 8. rokem je také závod součástí zimní série Stopa pro život a stejně dlouho se zde konají závody jednotlivců na 25 a 50 km.