Už tuto sobotu se na Vás těšíme a připomínáme ;-)
Využijte online přihlášení do 5. 6. UZÁVĚRKA PLATEB ON-LINE 6.6.2017 - TERMÍN PŘIPSÁNÍ PENĚZ NA ÚČET. Pro jistotu s sebou vezměte potvrzení o transakci.

Do startu nám zbývá týden a jeden den, pojďme si připomenout několik novinek, na které se můžete těšit v Trutnově ve "skiareálu Pararáha".

Hlavní program se odehrává na okruzích, které měří lehce přes 5km (ca. 5 250m), které si při půlmaratonu běží 4x. Nevěříte-li si na půlmaraton, stejně radosti jen za kratší dobu si můžete dopřát na 10 či 5km distanci. Trať je poměrně hravá, střídají se lesní stezky se šotolinovými cestami, které jsou v zimních měsících udržované jako lyžařské...

Půlmaraton je výzvou pro mnoho běžců a běžkyň nehledě na jejich výkonnost. Trénink ale určitě nepodceňujte, na tuto vzdálenost je již mnohem více potřeba trénovat vytrvalost, ale stále je třeba zařadit i trénink rychlosti. Netroufnete si v Trutnově na půlmaraton, přihlašte se na 10 či 5km.

Dovolujeme si oslovit všechny sportovní nadšence a pozvat je na již pátý ročník ABB Trutnovského půlmaratonu, který se bude konat v termínu 9. 6. 2018.